Sprawdzenie auta z Danii, Belgii, Holandii i Szwecji

Sprawdzenie auta ze Szwecji
Na stronie Transport Styrelsen (Ministerstwa Transportu ) uzyskacie informacje na temat pojazdu który jest lub był zarejestrowany w Szwecji. Do uzyskania danych potrzebny jest numer rejestracyjny pojazdu.
Adres: http://www.transportstyrelsen.se/

Sprawdzenie auta z Belgii
Weryfikacja auta w belgijskiej bazie pojazdów jest nieco utrudniony ze względu na wymagane podanie numeru Certyfikatu Car Pass.
Strona: https://professionals.car-pass.be/auth/login Więcej o: Car-Pass i historii aut z Belgii

Sprawdzenie auta z Holandii
Na stronie https://ovi.rdw.nl/ oraz http://publiek.vwe.nl/ sprawdzicie historię pojazdu pochodzącego z Holandii. Do sprawdzenia potrzebny jest numer rejestracyjny auta.

Sprawdzenie auta z Danii
Jeżeli chcesz sprawdzić samochód sprowadzony właśnie z Danii to masz dużą szanse uzyskać cenne dane na temat auta, gdyż baza Trafikstyrelsen w wielu przypadkach zawiera odnotowane przebiegi odczytane podczas badań technicznych. Do uzyskania tych danych wymagany jest jedynie numer VIN pojazdu lub jego duński numer rejestracyjny. Poniżej przedstawiamy przykładowe sprawdzenie auta z Danii wraz z przebiegami i datami przeglądów technicznych. Adres strony: http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/sider/soegning.aspx

Zobacz także:

2006-02-06 11:17 218093 historia pojazdu z Holandii Danii Belgii Szwecji, jak sprawdzić przebieg samochodu?